Sizler için çalışıyoruz

Hergün aramıza katılan yeni müşterilerimiz ile İstanbul'da binlerce mutlu müşteriye hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Her biri alanında deneyimli, güler yüzlü ekibimizle Profesyonel Cilt Bakımları, Bölgesel İncelme, Lazer Epilasyon alanında uygulamalar gerçekleştirmekteyiz.

İdeal cilt sağlığına ulaşmak için, çeşitli cilt tiplerini ve durumlarını anlamak ve hasara neden olabilecek faktörleri bilmek önemlidir. Cildinize uygulanan bakımlar cilt tipine ve cilt durumuna göre değişiklik gösterse de, üç temel işlevi yerine getirmelidir.
Sizlere sunduğumuz bakımlar çevresel yolla oluşan kirliliğin ciltteki etkisini azaltır ve cildinizi korur. Cilt yaşlanması ve cilt kanserini “Önleme” için, günlük topikal antioksidan kullanmak gereklidir. Bu ürünler UV ışınları, kızılötesi radyasyon, kirlilik ve sigara dumanı gibi diğer çevresel faktörlerin oluşturduğu serbest radikalleri etkisiz hale getirerek cilt hasarını önlemektedir.

Güneşin sebep olduğu foto hasar artan cilt yaşlanmasının ve cilt kanserinin bir numaralı nedenidir. Bu hasarı önlemek için, cildi güneş ışığından “Koruma” şarttır.

Çizgiler, kırışıklıklar, lekelenme ve geçmiş hasarın diğer görünür etkilerini en aza indirmek için, sizlere “Düzeltme” amaçlı bakımlar sunar. Bu etkili cilt bakımları ile daha sağlıklı ve genç görünümlü bir cilt sağlamak için güçlü içerikler ve gelişmiş teknolojiyle formüle edilmiştir. Bu üç bileşen cildin görünümünü iyileştirmek ve onu daha sağlıklı hale getirmek için etkili bir cilt bakım rejimini garanti eder. Cilt bakım uzmanları her özgün cilt tipi ve durumu için oluşturulmuş etkili bir cilt bakım rejimi yaratabilir.
Cilt bakımı her yaş aralığında oluşabilecek siyah nokta, gözenek açıklığı, ph düzensizlikleri, leke, akne, kırışıklık ve cilt yapısına bağlı problemlerin çözümü için ilk adımdır. Problemlerin başlangıç yada ilerleme seviyesine bağlı olarak gelişen tedavi yöntemleriyle de kombinliyerek problemler çözülür.
Lazer epilasyon yaklaşık olarak 1990 yılında Türkiye’de uygulanmaya başlanmıştır. Kadın ve erkek vücudunda istenmeyen kılların kalıcı ve en sağlıklı şekilde temizlenmesini sağlayan bi yöntemdir. Yıllar içerisinde teknolojik olarak gelişen lazer epilasyon cihazlarının acı, yanma gibi riskleri ortadan kaldırarak en güvenilir ve en çok tercih edilen yöntemdir.
Open chat
1
Merhaba,
Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
Powered by