Polikliniğimiz, 2004 yılında eski adıyla Fatih Güzellik Merkezi olarak alanında faaliyete başlamış olup; ÖZEL FGM POLİKLİNİĞİ olarak da 10 yıldır hizmetlerine devam etmektedir. Bu unvan Türkiye genelindeki yaklaşık 3500 güzellik merkezinden çok az sayıda kuruluşa verilmiştir.

ÖZEL FGM POLİKLİNİĞİ ; Dermatolog hekimi , diyetisyeni, hemşireleri ve Milli Eğitim Bakanlığı Belgeli Güzellik Uzmanları ile siz halkımıza hizmet veren bir kuruluştur. Polikliniğimizde güzellik ve bakımla ilgili akla gelen hemen her türlü hizmet yer almaktadır. Polikliniğimizde ; Botoks Dolgu ( dudak dolgu- yanak ve yüz dolgusu- gözaltı ışık dolgusu ) Örümcek Ağı Estetiği Uygulamaları Saç Ekimi ve Tedavileri Mezoterapi ve Ozon Tedavisi gibi tüm medikal estetik uygulamaların yanı sıra , Medikal cilt bakım ve tedavileri konusunda dünyaca bilinen uygulama prosedürleri ile sağlıklı cilt bakımları için tüm seçenekler kullanılmaktadır.

Tüy sorunları içinde her kıl tipine uygun son teknoloji lazer epilasyon cihazlarına sahiptir. Alexandrite Lazer Epilasyon Buz Lazer (Soprano ICE) Tarama Diod Lazer Epilasyon (LEDA) İğneli Epilasyon Kişinin kan değerleri ve metabolizmasına uygun kilo garantili diyet programları, sıkılaşma ve fit vücut programları,Lipoliz,soğık lipoliz ,power plate ve Kavitasyonla bölgesel yağ parçalama ve incelme programları sağlıklı bir zayıflama için destek hizmetlerimizin başlıcalarıdır. Çatlak tedavisi, Selülit tedavisi, kılcal damar tedavileri ve göğüs toparlama gibi ilgili bütün soru ve sorunlarınıza en son teknolojiyle medikal çözümler sunmaktayız. Polikliniğimiz yurt içinden ve yurt dışından çok sayıda hastasına alanında profesyonel çözümler sunmuş ve önemli başarılara imza atmıştır.
POLİKLİNİĞİMİZİN ŞUBESİ BULUNMAMAKTADIR !

    1
    Merhaba,
    Nasıl Yardımcı Olabilirim.?
    Powered by